Матеріально-технічне забезпечення школи

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, є власністю Волноваської районної ради Донецької області. Заклад освіти фінансується із районного бюджету та виконує державне замовлення у наданні освітніх послуг у мікрорайоні Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, с. Новопавлівка, с. Новогригорівка, с. Трудове керуючись законами «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Положенням про загальноосвітній навчальний заклад», Статутом школи та іншими нормативними документами, які регламентують роботу навчальних закладів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Волноваської районної ради Донецької оьбласті від 30.03.2016 № 7/5-97 «Про затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів району».

Заклад розташований за адресою: вулиця Полтавська, 274 м. Волноваха, Донецької області, 85701, тел. (06244) 93-3-89

Будівля школи складається з двох корпусів. Перший корпус двоповерхова будівля, загальний стан споруди добрий. Другий корпус одноповерхова будівля в ній розміщена їдальня, майстерня, книжкове сховище. Загальна площа приміщень 1355 м.кв. Приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 240 учнів.

Школа обладнана меблями навчальних кабінетів відповідно до потреби на 100 %, але 50% меблів навчального закладу застарілі та потребують заміни на більш нові та сучасні. Загальна оцінка стану збереження меблів у школі - добра.

В закладі індивідуальне опалення (вугільне), в наявності централізоване холодне водопостачання і гаряче водопостачання (бойлер) тільки на харчоблоці, також в приміщенні облаштовані внутрішні вбиральні для учнів та персоналу школи. які забезпечені необхідним інвентарем та обладнанням.

Навчальний заклад має також на балансі інформаційно-технологічний обладнання. Кількість комп'ютерів в школі - 9 шт. На 3 учні припадає: 1 комп'ютер. Інтерактивну дошку – 1 шт. Принтер – 2 шт. Школа забезпечена програмами на 100%, підручниками – на 92%.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні та обладнані кабінет інформатики, спортивна зала, бібліотека, баскетбольна площадка, ігрова площадка, медпункт, кабінет психолога, футбольне поле, волейбольна площадка

Школа також має шкільний автобус, яким здійснюється підвіз учнів до школи й в з воротньому напрямку, що проживають за 3 км. від навчального закладу із сіл: Новопавліка, Новогригоровка, Трудове.

У школі проведено в 2017 – 2018 році капітальний ремонт даху, у 2018 році заміна дерев’яних вікон на пластикові. В 2019 році здійснено капітальний ремонт спортивної зали

Шкільне подвір’я знаходиться в задовільному стані, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Харчування учнів

Навчальний заклад має умови для забезпечення учнів та вчителів харчуванням. Безкоштовно харчуються учні 1-4 класів, діти пільгових категорій, та діти учасників АТО. Учні 5-11 класів харчуються за рахунок батьків. Загалом учні школи 100% забезпечені харчуванням.

Фінансове забезпечення діяльності закладу

Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до законодавства та Статуту школи, є одним із важливих чинників діяльності закладу.

Бюджетним фінансуванням забезпечуються у повному обсязі видатки на заробітну плату працівників, розрахунки на поточне споживання енергоносіїв, харчування учнів закладу. Поряд із бюджетними коштами допомогу у забезпеченні життєдіяльності та розвитку закладу надають батьки учнів школи та меценати і спонсори. Відповідно до перспективного плану роботи школи, який обговорювався всіма учасниками навчально-виховного процесу й затверджувався Радою школи, проводилися ремонтні роботи, відбувалося зміцнення матеріально-технічної бази школи та поповнення методичного забезпечення навчально-виховного процесу.

У школі створено умови для задоволення освітніх та професійних потреб, постійного вдосконалення освіти, підвищення професійного рівня педагогічних працівників.

Адміністрація школи разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської РДА. Систематично здійснюється виплата заробітної плати педагогічним працівникам школи. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв. За рахунок благодійних коштів батьків здійснється ремонт та підготовка класних кімнат до навчального року.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Активно проводиться робота по озелененню подвір'я. Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються двірником школи, своєчасно доглядаються дерева, кущі. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на спортмайданчиках, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi